Ana içeriğe atla

 

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ

KALİTE ELÇİLERİ LİSTESİ

 

ENSTİTÜLER

BİRİMLER

ENSTİTÜ KALİTE ELÇİLERİ

Sorumlu Müdür Yardımcısı

Enstitü Kalite Elçisi

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

Dr.Öğr. Üyesi Kadir ÜÇAY

Serkan BİLGEÇ

 

FAKÜLTELER

BİRİMLER

FAKÜLTE KALİTE ELÇİLERİ

Sorumlu Dekan Yardımcısı

Kalite Elçisi

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Dr. Öğr. Üyesi Sevda ÇİFTÇİ

Arş. Gör. Merve Nur YAŞAR

Antrenörlük Eğitimi Bölümü

Arş. Gör. Ayşenur TURGUT

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü

Arş. Gör. Nuriye Şeyma ŞAR

Rekreasyon Bölümü

Arş. Gör. Merve ÖZYILDIRIM

Spor Yöneticiliği Bölümü

Arş. Gör. Esra CÖMERT

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

Doç. Dr. Fatih ÇALIŞKAN

Arş. Gör. Erhan İBRAHİMOĞLU

Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü

 

Dr. Öğr. Üyesi Halil ARSLAN

Arş. Gör. Ömer Faruk BOYRAZ

İnşaat Mühendisliği Bölümü

Arş. Gör. Abdulhalim AKKAYA

Makine Mühendisliği Bölümü

Doç. Dr. Nuri AKKAŞ

Arş. Gör. Ömer ÇERLEK

Mekatronik Mühendisliği Bölümü

Arş. Gör. Muhammet Salih SARIKAYA

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü

Dr. Öğr. ÜyesiAzim GÖKÇE

Arş. Gör. Mücahit Abdullah SARI

TURİZM FAKÜLTESİ

Dr. Öğr. Üyesi Ebru Özlem GÜVEN

Dr. Öğr. Üyesi Gülçin ÖZBAY

Turizm İşletmeciliği Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Ebru Özlem GÜVEN

Turizm Rehberliği Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Didar SARI ÇALLI

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Gülçin ÖZBAY

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ

Dr. Öğr. Üyesi Selma KILIÇ KIRILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Selma KILIÇ KIRILMAZ

 

YÜKSEKOKUL

BİRİMLER

YÜKSEKOKUL KALİTE ELÇİLERİ

Sorumlu Müdür Yardımcısı

MYO Kalite Elçisi

Yabancı Diller YO

Öğr. Gör. Makbule BAYIR

Öğr. Gör. Rabiye Bahar TAMERER

 

MESLEK YÜKSEKOKULLARI

BİRİMLER

MESLEK YÜKSEKOKULU KALİTE ELÇİLERİ

Sorumlu Müdür Yardımcısı

MYO Kalite Elçisi

AKYAZI Sağlık Hizmetleri MYO

Öğr. Gör. Sezgin BIÇAK

Dr. Öğr. Üyesi İsmail ŞAHİN

ARİFİYE MYO

Öğr. Gör. Erdal CAMCI

Öğr. Gör. Kemal Gökmen GENÇ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Günhan BAYRAK

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. Eser Ömer YILDIZ

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Öğr. Gör. Fatih KURTULUŞ

FERİZLİ MYO         

Öğr. Gör. Fatma VAHAPOĞLU ÇETE

Öğr. Gör. Fatma VAHAPOĞLU ÇETE

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü

Öğr. Gör. Refika Seda YANIKOĞLU

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Pınar MEMİŞ SAĞIR

Tasarım Bölümü

Öğr. Gör. Nadiye KINALI

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Öğr. Gör. Nadire Bilge ALAGÖZ

GEYVE MYO

Öğr. Gör. Neşe CENKÇİ (Tedviren)

Öğr. Gör. Nilüfer SUNGUR

HENDEK MYO

Öğr. Gör. Ümmehan ERDİL ŞAHİN

Öğr. Gör. Ümmehan Erdil ŞAHİN

Öğr. Gör. Dr. Selçuk ŞİRİN

KARASU MYO

Öğr. Gör. Mehmet Alper CANTİMER

Öğr. Gör. İbrahim ACAR

KAYNARCA SEYFETTİN SELİM MYO

Öğr. Gör. Şahin KARA

Öğr. Gör. İbrahim AKDOĞAN

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Ersin BAŞARAN

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Öğr. Gör. İbrahim AKDOĞAN

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr. Gör. İlkin Behlül ÇAP

PAMUKOVA MYO

Öğr. Gör. Yasin Kültiğin YAMAN

Öğr. Gör. Hüseyin DURAN

SAKARYA MYO

Öğr. Gör. Ömer Sezai AYKAÇ

Öğr. Gör. Songül DÖĞER

Öğr. Gör. Fatma Büşra POLAT

SAPANCA MYO

Öğr. Gör. Erdinç CESUR

Dr. Öğr. Üyesi Hatice SARIALTIN

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Dr. Öğr. Üyesi Hatice SARIALTIN

Dış Ticaret

Dr. Öğr. Üyesi Asena BOZTAŞ

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Öğr. Gör. Dr. Serpil ÇİĞDEM

SAPANCA TURİZM MYO

Dr. Öğr. Üyesi Arif Erdinç EMREM

Öğr. Gör. Erkan TÜRKSEVEN

Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı Kalite Elçisi

Öğr. Gör. Taner ÖZTÜRK

Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü

Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı

Öğr. Gör. Ercan AKKAYA

Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Turizm Animasyonu Programı

Öğr. Gör. Hasip CAN